Team [HIK]

Home/Team [HIK]
Team [HIK] 2017-01-31T17:09:32+00:00

Team [HIK] is een Nederlandstalig wedstrijdteam voor Nederlandse en Belgische renners op Zwift. Team [HIK] komt uit in alle categorieën. U kunt zich aanmelden door lid te worden van de besloten facebookgroep HIK of door een mail te sturen aan bas@hetiskoers.nl.

59 Renners
Goedgekeurd
Erwin Ripmeester
Racecategorie: A
Goedgekeurd
Ide Katt
Racecategorie: A
Goedgekeurd
Jos Van Bijsterveld
Racecategorie: A
Goedgekeurd
Rolf Snaterse
Racecategorie: A
Goedgekeurd
Arjen Heeck
Racecategorie: B
Goedgekeurd
Bart Cornelissen
Racecategorie: B
Goedgekeurd
Bart Nonneman
Racecategorie: B
Goedgekeurd
Christiaan Wever
Racecategorie: B
Goedgekeurd
Dick Veerman
Racecategorie: B
Goedgekeurd
Frank Van Moorsel
Racecategorie: B
Goedgekeurd
Jacek Karluk
Racecategorie: B
Goedgekeurd
John Van Wessel
Racecategorie: B
Goedgekeurd
Jos Wolse
Racecategorie: B
Goedgekeurd
Lennart Van der Kamp
Racecategorie: B
Goedgekeurd
Maarten Visser
Racecategorie: B
Goedgekeurd
Michiel Van der Wal
Racecategorie: B
Goedgekeurd
Michiel Vdz
Racecategorie: B
Goedgekeurd
Peter Van Erp
Racecategorie: B
Goedgekeurd
Peter Wierenga
Racecategorie: B
Goedgekeurd
Robert Bakker
Racecategorie: B
Goedgekeurd
Terry Seidler
Racecategorie: B
Goedgekeurd
Aram Sneeuwloper
Racecategorie: C
Goedgekeurd
Bob Rijkenberg
Racecategorie: C
Goedgekeurd
Boud Maesen
Racecategorie: C
Goedgekeurd
Danny Den Hollander
Racecategorie: C
Goedgekeurd
Edwin Grevink
Racecategorie: C
Goedgekeurd
Erik Van Beusekom
Racecategorie: C
Goedgekeurd
Frank Voss
Racecategorie: C
Goedgekeurd
Gerard Val
Racecategorie: C
Goedgekeurd
Jan Polman
Racecategorie: C
Goedgekeurd
Jasper Ingram
Racecategorie: C
Goedgekeurd
Jeroen Reinsma
Racecategorie: C
Goedgekeurd
Jordy Marteijn
Racecategorie: C
Goedgekeurd
Jurrien Hufkens
Racecategorie: C
Goedgekeurd
Leon Snijders
Racecategorie: C
Goedgekeurd
Luc Van Santen
Racecategorie: C
Goedgekeurd
Matthijs Jansen
Racecategorie: C
Goedgekeurd
Pim Van der Burgh
Racecategorie: C
Goedgekeurd
Rembrandt Kruyt
Racecategorie: C
Goedgekeurd
Richard Finkers
Racecategorie: C
Goedgekeurd
Ruud Van Kooten
Racecategorie: C
Goedgekeurd
Suzanne Aikema
Racecategorie: C
Goedgekeurd
Thijs Diepenmaat
Racecategorie: C
Goedgekeurd
Youri Tromp
Racecategorie: C
Goedgekeurd
Antonio Frik
Racecategorie: D
Goedgekeurd
Christophe De schauwers
Racecategorie: D
Goedgekeurd
Cindy Broks
Racecategorie: D
Goedgekeurd
Ferry Wetzels
Racecategorie: D
Goedgekeurd
Hidde Reitsma
Racecategorie: D
Goedgekeurd
Huub Van Eck
Racecategorie: D
Goedgekeurd
Laurens Van meeteren
Racecategorie: D
Goedgekeurd
Marc Van Hilvoorde
Racecategorie: D
Goedgekeurd
Marco Ligterink
Racecategorie: D
Goedgekeurd
Marco Werkhoven
Racecategorie: D
Goedgekeurd
Marty Nagtzaam
Racecategorie: D
Goedgekeurd
Pascal Clement
Racecategorie: D
Goedgekeurd
Rob Heppener
Racecategorie: D
Goedgekeurd
Simon Priem
Racecategorie: D
Goedgekeurd
Wouter De Man
Racecategorie: D